Max Factor Kohl Pencil konturovací tužka na oči 050 Charcoal Grey 1,3 g

Dejte prostor kreativitě s dlouhotrvající tužkou na oči Max Factor Kohl Pencil a vytvořte si tak snadno a rychle jakékoliv oční linky bez chybičky! V čem spočívá...
Doporučená nabídka ELNINO.CZ

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby30 Kč98 % • 74 625 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Charcoal Grey 1,3 g je nejlepší tužka na oči, kterou jsem kdy měla. Krásná jemná barva pro blondýna a drží celý den.

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

Krásná barva, kupuji opakovaně.

Vyhovuje mi.

V čem spočívá jedinečnost tužky Max Factor Kohl Pencil?

* dokonale oči zvýrazní a zanechá dlouhodobý efekt,

* lehká aplikace zajistí perfektní výsledek během několika sekund,

* snadno vytvoří jemné i výrazné linky,

* díky měkkosti hrotu lze použít také pro kouřové

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

Krásná barva, kupuji opakovaně.

Vyhovuje mi.

• líbí se
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

Koupila jsem si tento odstín ke zvýraznění večerního líčení. Na denní make-up mám tužku v olivovém odstínu. Max Factor je kvatila, která nezklame. Doporučuji.

...

Kvalitní tužka.

• Krásná a dlouhotrvající
  • , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

• Samé výhody, za mně je to nejlepší tužka. Tato kosmetika patří mezi top.
    • Nemá chybu.
    • Nevím o žádné